Merhaba Hanımlar, popüler bir örgü modeli olan bambu örgü modeli yapılışı ile karşınızdayım. Bambu örneği ile kendinize çok hoş boyunluk, bere, kazak, ceket tarzı örgü işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Nasıl örülür ? Nasıl yapılır derseniz. Vidomuzu dikkatlice izleyebilirsiniz. Videoda takıldığınız bir kısım olursa aşağıda sizlere yazımda anlatmaya çalıştım. Şimdiden yapan yapacak herkeze kolay gelsin diyorum.. Yeni başlayanlar için anlatım videolarıma buradan ulaşabilirsiniz.

bambu örgü modeli 2

Bambu örgü modeli

Kullanılan Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip.
  • 5 Numara şiş. kalın ip seçerseniz 6 numara şiş de tercih edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

  • Örneğimiz başlangıç örgüsü istemeyen bir model. direk örgüye başlayabilirsiniz .
  • 1. Sıra, ipimizi şişe dolayalım, iki düz örelim, doladığımız ipi iki ilmeğimizin, üstünden geçirelim, .örgümüzü bu şekilde düz olarak örmeye devam edelim.
  • 2. Sıra, bu sırada örgümüzü ters olarak örelim.
  • 3. Sıra bu sırada da, örnek birinci sırada ki gibi, devam edecek ,örnek her sırada, kendini tekrar edecek.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

 

4 YORUMLAR

Yoruma kapalı.