Haroşalı ajur tepeleri adını verdiğim bu örnek gerçekten sade ve şık. Dilediğiniz tüm örgü modellerinde severek kullanabilirsiniz. Yapmasıda kolay bir model. Videomu izleyerek nasıl yapılır kolayca çıkartabilirsiniz. Kolay gelsin diyorum..

Haroşalı ajur tepeleri örgü modeli yapılışı video anlatım

https://youtu.be/DsDz_eI3_Ic

Kullanılan Malzemeler

  • iki kat kullanılmış ince ip.
  • 4 numara şiş
harosali-ajur-tepeleri-orgu-modeli-1
harosali-ajur-tepeleri-orgu-modeli-1

Nasıl yapılır?

  • örneğimizi lastik veya haroşa üzerine kura biliriz örneğimizi  10 ve katlarını uygulaya biliriz.
  • Öncelile 2 sıra haroşa örelim.
  • 1.SIRA .1 ilme k alalım 1 dolayalım 2ilmeği bir örelim  9  düz örelim sağa yatacak şekilde 2 ilmeğimizi sağa yatacak şekilde keselim araya 2 dolayalım şişe 2ilmek  sola yatacak şekilde  keselim
  • 2.SIRA.tes olarak ilmeklerimizi örelim ortadaki doladığımız ilmekleri iki ilmek olacak şekilde bir önden bir arkadan örelim sağa ve sola yatırarak ilmeklerimiz bitene kadar kesme işlemini ve artırma işlemi yaparak devam edelim.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtubeve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.