Herkese kocaman selamlar anne işleri takipçileri, bugün sizlere daha önce anlattığım iki renkli işkembe örgü modeli ile yapılmış harika bir kolay  örgü bere yapımı anlatacağım. İsterseniz burayı tıklayarak iki renkli işkembe modeline ulaşabilirsiniz. Dilerseniz beremizin nasıl yapıldığını anlatmaya başlayım. yapacak herkese kolay gelsin diyorum.

örgü bere yapımı 1
örgü bere yapımı 1

İki Renkli İşkembe Modeli İle Örgü Bere Yapımı

Nasıl yapılır?

  • Örneğimizi ip arka tarafta olacak şekilde  ve hep aynı yönde öreceğiz.
  • Sıra.1 ilmeğimizi ip dolayarak boş alalım. 1 İlmeğimizi düz örelim. 1 Boş alarak,1 örerek, sırayı dolanalım. Bu sırayı krem rengi ipimle ördüm.
  • Sıra. Bu sırada ikinci rengimizi koyalım ,burada bir doladığmız ilmeği ve ördüğümüz ilmeği düz olarak örelim. Doladığımız ipi boş olarak alalım. Sıra başına kadar bu şekilde devam edelim.
  • Sıra. 2. sıranın tekrarını yapalım.
  • Sıra. Bu sırada boş aldığımız ilmeği doladığımız ip ile birlikte düz yönde kesme işlemi yapalım. Ördüğümüz 1 ilmeği de üstüne ip dolayarak boş alalım. 1 Boş 1 ör yaparak sıra başına kadar devam edelim.
  • Örneğimiz bu şekilde tekrar ederek devam edecek.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. BizleriYoutube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

 

1 Yorum

Yoruma kapalı.