Tığ işi örgü modeli olarak bugün tığ işi minik kalpler örgü modelini sizlere sunuyorum. Çok şık bebek battaniyesi bebek elbiseleri bebek yelekleri gibi özellikle bebek örgü işlerinde kullanabilirsiniz. Yapacak arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin diyorum.

Tığ İşi Minik Kalpler Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Kullanılan malzemeler

  • ince yün
  • 0 numara tığ

Nasıl Örülür?

  • Kullanacağımız yere göre zincir çekelim ve üzerini 2 li tırabzan ile dolduralım.
  • 2 Sıra 2 li tırabzan örelim  ve 3. sırada 5  ikili tırabzan yapalım  6. yuvaya 2 adet çakma sık iğne yapalım yuvamıza 2 zincir çekelim yuvaya batalım yuvamızın içini  2 adet  2 dola 3 çek tırabzan yapalım  2  adet 2li tırabzan 2 adet çakma sık iğne 1 tane 3 lü tırabzan ve yanındaki  bacağatekrar 2 çakma sık iğne 2 2 li tırabzan 2 2 dolanan 3 lü tırabzan 2 zincir ve içine batıp 5 tane yan yana 2 li tırabzan yapalım 5 tırabzanda bir minik kalplerimizi yapalım

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtubeve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.