Son günlerde bebek battaniyesi istekleri arttığı için bende sizlere bebek battaniyelerinde kullanabileceğiniz şık, güzel örgü modelleri paylaşmaya devam ediyorum. Bugünde adını bombeli bebek battaniyesi koyduğum cici bir modeli anlatacağım sizlere. Yapacak arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin diyorum. Videomu detaylıca izlemeyi unutmayın.

bombeli bebek battaniyesi 1
bombeli bebek battaniyesi 1

Kullanılan malzemeler

  • Orta kalın yün.
  • 3.Numara tığ

Nasıl yapılır?

  • Her motif kısmına 5 zincir çekerek başlayalım.
  • 1.SIRA. 5 Tane yarım sık iğne (ilmeğimizin tepesinin arkasındaki kanata batarak bir kere de çekeceğiz.5 Tane çakma sık iğne yapalım ve bu şekilde devam edelim.
  • 2.SIRA.Bu sıramızda yine arka kanadından batarak çakma sık iğnelerin üstüne ayısını yaparak devam edelim.
  • 3.SIRA.Bu sıramızda da yarım sık iğnenin üstüne, çakma sık iğnemizi yapalım. Çakma sık iğnemizin üstünede yarım sık iğne gelecek şekilde örelim.İki sırada bir yerlerini değiştirerek örgümüze devam edelim.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtubeve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Bombeli bebek battaniyesi örgü modeli yapılışı türkçe video anlatım.

https://youtu.be/DsDz_eI3_Ic

 

1 Yorum

Yoruma kapalı.