Kolay ve pratik bebek şapkası örgü modeli

Bu videomuz da yeni bir bebek şapkası örgü modeli olan çocuklarınızın severek kullanacağı soğuk kış günlerinde onları sıcak tutabilecek yapılışı çok kolay ve pratik olan bebek şapkası örgü modeli nin nasıl yapıldığını anlatıyorum.  Çocuk beremizi 2-3 Yaş aralığındaki bebekler için örebilirsiniz. 

Kolay ve pratik çocuk beresi

Çocuk – bebek  beresi nasıl örülür ? Video haricinde kısaca anlatmak gerekirse aşağıdaki gibidir.

  • İpi parmağımıza iki kez dolayarak halka oluşturalım. ve içini 14 Adet İkili tırabzan ile doldurun.

  • İkinci Sıraya geçerken ilk tırabzanın tepesine banıp birleştirin.

  • İkinci sırada her tırabzanı iki kez banıp artırma işlemine başlayın. burada yalancı sık iğne tekniğini kullanacağız. ve tırabzanların ön tarafından banarak alacağız.

  • 8 İnci sırada 55 Adet Tırabzan olacak, artırmayı bitirip 8. sıradan sonra artırma yapmadan 13 sıra örüyoruz.

  • Yalancı sık iğne tekniği ile normal banarak bant kısmını 5 sıra örüyoruz.

  • Şapkamız hazır.

  • NOT: 5-6 Yaş için Tırabzan sayısını 10 Tırabzan ve 4 Sıra artırarak yapabiliriz.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

https://youtu.be/DsDz_eI3_Ic