Merhaba anne işleri takipçileri, her gün yeni bir örnek videosu yayınlarken aynı zamanda örgü örmeyi bilmeyen, ama merak eden, öğrenmek isteyen arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Anne işlerinin görevide sizlere A ‘dan Z’ye  örgüyü anlatmaksa, şimdi de yeni başlayan ve örgüyü öğrenmek isteyenler için şiş ile ilmek nasıl atılır? anlatım videosu hazırladım. Artık bu videoyu izledikten sonra sizde rahatlıkla örgü örebilirsiniz.

ilmek nasıl atılır
ilmek nasıl atılır

Daha fazla teknik öğrenmek için burayı tıklayarak örgü öğreniyorum sayfamıza ulaşabilirsiniz. Videoları dikkatlice izlemeyi ve evde bol bol pratik yapmayı unutmayın. Şimdiden Kolay gelsin diyorum.

İlmek nasıl atılır ?

Kullanılan Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip.
  • 4 Numara şiş.

 

Nasıl yapılır?

  • Her zaman ilmek atışı ile örgümüze başlayacağımız için önce ilmek atmalıyız.
  • İpimizi öreceğimiz örgü kadar uzatalım ve yumaktan gelen tarafı işaret parmağımıza dolayalım.
  • Uzattığımız tarafı baş parmağımızın üstünden dolayıp  ve küçük parmağımızın arasında tutalım.
  • Şişimizi  işaret parmağımızla baş parmağı arasındaki ipin altından tutup içinden geçirip sıkıştıralım ve bu şekilde kaç ilmek istiyorsak o kadar yapalım.
  • Burada videodan yararlanmanız çok daha faydalı olacaktır.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

2 YORUMLAR

Yoruma kapalı.