Bere, boyunluk, atkı, bebek kıyafetlerinde kolayca kullanabileceğiniz nar tanesi örgü modeli sizler için hazır.. Yine hanımlar arasında çok popüler olan harika bir model. Videomu detaylıca izlemeyi ihmal etmeyin. Şimdiden yapacak herkese kolay gelsin diyorum..

nar tanesi örgü 1Nar tanesi örgü

Kullanılan Malzemeler

  • Orta kalınlıkta yün.
  • 4 Numara şiş. ( ipimizi inceltip kalınlaştırabiliriz şişimizi de bu doğrultuda kullanalım.)

 

Nasıl yapılır?

  • Örneğimizi haroşa üzerine de kurabiliriz, lastik üzerinde yapabiliriz.
  • 1 Sıra, kenar ilmeğimizi örelim, bir tane düz örelim, ikinci ilmeğin bir sıra altından banalım, bir tane örelim. Bir tane alt sıraya banalım, bu şekilde sıra sonuna kadar düz örerek devam edelim.
  1. Sıra, örgümüzü yine düz yönünde öreceğiz.
  2. Sıra, ilk sırada ördüğümüzün altına banacağız ,bandığımızı öreceğiz ilmeklerin yeri her seferinde değişecek.
  3. Sıra, bütün ilmekleri düz yönünde öreceğiz.bu şekilde örgümüz devam edecek.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.