Ana Sayfa Örgü Modelleri Su Dalgası Örgü Modeli Şiş İşi İle Kolay Örgü Modeli

Su Dalgası Örgü Modeli Şiş İşi İle Kolay Örgü Modeli

4103
0

Yine yeni çok hoş bir model olan su dalgası örgü modeli ile karşınızdayım. Özellikle çok güzel bebek battaniyesi yapılır diye düşünüyorum. ama isterseniz keyfinize göre bir çok örgü işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım. dilerseniz videomu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. isterseniz yazımdan da faydalanabilirsiniz. Yapan yapacak herkese şimdiden kolay gelsin diyorum. Ayrıca tüm örgü modellerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

su dalgası örgü 2
su dalgası örgü

Su dalgası örgü örneği

Kullanılan Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip.
  • 4 Numara şiş.

Nasıl yapılır?

  • Lastik üstüne ve haroşa veya direk başlayabilirsiniz.
  • 1. Sırada ip kendi yönümüzde olacak ve ters örgü olarak öreceğiz, burada 1 ilmeği örmeden ipi ilmeğin üstüne dolamadan boş alacağız.
  • 1.İlmeği ters yönünde öreceğiz .
  1. Sırada örneğimizi yine ters olarak öreceğiz, örnek hep aynı yönde örülecek ters olarak.
  2. Sıra, bu sırada ördüğümüzü boş alacağız boş bıraktığımız ilmeği öreceğiz .
  3. Sırada bütün ilmekler ters olarak örülecek.
  4. Sırada yine boş alınan ilmekleri boş olarak alalım,  örülen ilmeklerimizi de  boş alarak bu şekilde devam edelim örgümüze.

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtube ve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.