Merhaba, Anne İşleri kanalımda sizlere nasıl örgü örülür, çeşitli örgü modelleri ve örgü örnekleri nasıl yapılır ve sevdiklerinize el işleri ve örgü örmeyi öğrenerek, onlara küçük birer hediye nasıl yaparsınız bunları göstermeye çalışacağım. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler ve evde kendinizin hazırlayabileceği organik yiyecekler ve yemekler nasıl hazırlanır bunları göstereceğim Kanalıma destek olmak için videolarımı beğenmeyi ve Kanalıma abone olmayı unutmayın.YAKADAN BAŞLAMALI ROBALI AJURLU KAZAK Bu günde harika bir çalışma ile geldim ajurlu bayan kazağı ne dersiniz güzel olmuşmu;

 

 

 

 

KULLANILAN MALZEME:

ANGORA UÜN İPİ 2 KAT OLARAK KULLANDIM.

ŞİŞ 3 VE 3.5 Numara misinalı şiş yakayı 60 santim şiş ile b edeni 100 cm şiş ile ördüm.

Bu güzel ve modern kazağımız  40 ve 44 bedene uyumlu bu ölçüleri el ayarınız değiştire bilir.

Yakadan tek parça halinde bütün Robalı ajurlu Yetişkin kadın kazak modelinde 3 numara misinalı şiş ile çalıştım 3.5 ile devam ettim.

Yakadan kadın kazak başlama ilmek sayısı 128 ilmek ile başlanıyor. 16 dilim halinde arttırmalar ile büyük boy bir kazak oluyor.

8 ve katları ile kurduğum  modelde yakayı çok geniş istemeyenler 120 ilmek ile başlayarak, aralarda 8 ilmek arttırarak 128 ilmekle yapabilirler. tam ve detaylı anlatımı vidomun içinde.