Yaz mevsimi geldi, pazarlara taze taze asma yaprakları gelmeye başladı. Şimdiden kışlık asma yaprağı saklamak isteyen hanımlar için güzel bir video hazırlamak istedim. Yaprak saklama yöntemi olarak bir kaç teknik var ama ben bugün kuru saklama yöntemi anlatacağım. Bu yöntemleri eminim bir çoğunuz zaten biliyorsunuz ama ben hem yeni öğrenen genç kızlarımız için hemde sizlerede bir fikir olması için anlatıyorum.

Ben 1 KG Yaprak kullandım ve saklamak için cam kavanoz tercih ettim. Pet şişe kullanarakta yaprak saklayabilirsiniz fakat ben önermiyorum. pet şişelerin sağlıksız olduğunu düşünmekteyim.

asma yaprağı saklama yöntemi
asma yaprağı saklama yöntemi

Yapacak arkadaşlarıma kolay gelsin diyorum. Anne işleri ev kanalıma abone olmadıysanız abone olmayı unutmayın yeni videolarımı kaçırmayın. beni takipte kalın..

Anne İşleri, Sizler İçin Her Gün Yeni Bir Anlatım Videosu Ekleyerek Örgü İşlerinizi geliştirmenizi ve boş vakitlerinizi çok değerli vakitlere çevrilmesini amaçlayan bir web sayfasıdır. Yeni ve farklı örgü modelleri anne işleri kanalı tarafından en ince detayına kadar videolarda ilmek ilmek anlatılmaktadır. İnternetin en büyük video anlatımlı Örgü Modelleri arşivini anne işleri sağlamaktadır. Sizler için gece gündüz çalışarak içerik üretmeye çalışıyor ve emek veriyoruz. Bizleri Youtubeve Facebook üzerinden takip edebilir videoların altına değerli yorumlarınızı yazabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

https://youtu.be/DsDz_eI3_Ic

1 Yorum

Yoruma kapalı.